szkoła kartingowa kraków

Nasze usługi

Gokarty SENIOR
SODI RT10 6,5 KM

 • dla dorosłych i młodzieży od 15 roku życia, min. 135cm wzrostu
 • obowiązkowa kominiarka oraz karta kierowcy
 • cennik

Gokarty JUNIOR
SODI LR5 5,5 KM

 • dla dzieci od 8 roku życia o wzroście min. 120cm
 • obowiązkowa kominiarka i karta kierowcy
 • cennik

Gokart TANDEM
2DRIVE 9KM

 • gokart dwuosobowy, wiek pasażera min. 4 lata i 110cm wzrostu
 • obowiązkowa karta kierowcy i 2 kominiarki
 • cennik

Pitbike

 • wynajem pitbike MRF 120 SM
 • możliwość przyjazdu z własnym Pitbike (wymagamy posiadania tzw."cichego wydechu")
 • obowiązkowy pełny strój motocyklowy
 • obowiązkowa rezerwacja
 • cennik

Eventy

 • wieczory kawalerskie i panieńskie
 • rezerwacje toru na wyłączność
 • przyjęcia urodzinowe
 • spotkania firmowe i integracyjne
 • zawody w dowolnej formule Grand Prix z opcją doważania
 • catering dostosowany do Twoich preferencji
 • rezerwacja (kontakt)

Lekcje indywidualne

 • jazda gokartem lub Pitbike pod okiem instruktora
 • czas trwania 60 minut
 • wymagana rezerwacja (kontakt)

Dla dzieci

Szkółka Kartingowa

Nowy nabór otwarty!

Skontaktuj się z nami: rezerwacje@skw-racingpark.pl

Urodziny

Zorganizuj u nas niezapomniane przyjęcie urodzinowe! Szczegóły: rezerwacje@skw-racingpark.pl

Szkółka Pitbike

Więcej informacji u Organizatora: tel. 724 432 121

Karta dużej rodziny

Tor gokartowy – trenuj, by podnieść swoje umiejętności

Kto raz rozpocznie przygodę z gokartami, ten nigdy nie będzie chciał jej skończyć. Ten sport naprawdę uzależnia, ale przy tym pozwala ćwiczyć cenne umiejętności. Jazda gokartem to doskonała opcja dla osób, które lubią poczuć krążącą w żyłach adrenalinę. Dodajmy do tego  uczucie rywalizacji i doskonała mieszanka zabawy oraz emocji gotowa! Gwarantujemy, że jeśli nas odwiedzisz, to będziesz wracać na tor gokartowy w Skawinie regularnie. Tego miejsca po prostu nie chce się opuszczać! Nasi specjaliści opowiedzą Ci od początku o tym, jak zachowywać się na torze i na co musisz uważać. 

Co ważne, tor gokartowy w Skawinie jest otwarty praktycznie dla każdego, niezależnie od wieku. Do naszej szkółki gokartowej zapraszamy dzieci już od 6 roku życia, ale i dla młodszych znajdziemy możliwości zabawy- gokart dwuosobowy. 

Dla każdego przygotowaliśmy inną ofertę, dopasowaną do jego możliwości.

Tor gokartowy w Skawinie – oferta dla dorosłych i młodzieży

Dorosłym oraz młodzieży powyżej 15. roku życia polecamy nasze najbardziej zaawansowane technologicznie gokarty z serii Prestige. Mowa o Sodi RX8 SENIOR, czyli o wygodnym, wytrzymałym wózku, który świetnie sprawdza się na torach gokartowych. W Skawinie posiadamy wiele wózków, dlatego z pojazdów można śmiało korzystać w tym samym momencie. Polecamy taką opcję między innymi na przyjęcia urodzinowe, spotkania firmowe i integracyjne, a także na wieczory kawalerskie i panieńskie. 

Zabawa na torze to świetna opcja dla osób, które chcą spędzić ciekawy czas w gronie przyjaciół czy rodziny. Jeśli martwicie się tym, że nie poradzicie sobie na torze gokartowym w Skawinie, to uspakajamy – prowadzimy również lekcje indywidualne dla dorosłych. To dobra opcja dla osób, które chciałyby najpierw zapoznać się z zasadami jazdy gokartem pod okiem trenera. W ramach oferty zapewniamy 60-minutową lekcję jazdy gokartem lub Pitbike pod okiem wykwalifikowanego instruktora. 

Kolejną opcją dostępną na torze gokartowym w Skawinie są wózki Sodi LR5 5,5KM. To modele z serii junior, odpowiednie dla dzieci powyżej 8. roku życia. Warto jednak podkreślić, że z tych gokartów mogą korzystać również osoby dorosłe, o ile ich wzrost nie przekracza 170 centymetrów, a waga 50 kilogramów. Wózki dla juniorów wyróżniają się specjalnie zaprojektowanymi zabezpieczeniami, które chronią dzieci przed urazami. Dostępne u nas wózki zostały wyposażone między innymi w wygodne zagłówki z czteropunktowym pasem bezpieczeństwa. Mniejsze gokarty świetnie sprawdzają się podczas przyjęć urodzinowych. Impreza na torze gokartowym może być dobrą alternatywą dla domowego kinderparty. Nie będziesz musiał martwić się o bałagan w domu czy o przygotowanie zabaw dla najmłodszych. Wszystkim zajmiemy się my! Dodatkowo oferujemy możliwość zamówienia cateringu dostosowanego do Twoich preferencji.

Gokarty dwuosobowe w Skawinie

Niewątpliwie ciekawą propozycją dla rodzin są dwuosobowe gokarty TANDEM. Są odpowiednie dla dzieci od 4. roku życia. Ponadto gokarty TANDEM wspomagają budowanie relacji rodzinnych i zapewniają bezpieczeństwo fizyczne i psychiczne dzieciom, które obawiają się korzystania z gokartów bez wsparcia rodzica. 

Alternatywą dla gokartów w Skawinie są pitbike. Na naszym torze gokartowym obok Krakowa udostępniamy niewielkie motocykle o stosunkowo dużej mocy. Pitbike to nowa dyscyplina sportu, która zapewnia sporo adrenaliny. Jazda na na pitbike daje możliwość doskonalenia jazdy na motocyklu zimą i utrzymania świetnej formy. Tor gokartowy w Skawinie udostępnia taką możliwość – u nas możecie przetestować profesjonalne PitBike w sposób bezpieczny.

Co ważne, naszym torze pitebike’owym obok Krakowa dajemy Wam możliwość przyjazdu z własnym motocyklem pitbike. Warunkiem skorzystania z toru podczas jazdy na własnym pojeździe jest montaż tzw. „cichego wydechu” w jednośladzie.

Osoby zainteresowane nauką jazdy na pitbike’u zapraszamy na lekcje indywidualne z doświadczonym instruktorem lub na zajęcia grupowe organizowane przez Katankę. Przyjdź do nas i naucz się prawidłowej techniki jazdy. 

Zapraszamy na  SKW Racing Park w Skawinie wszystkie osoby, które lubią spędzać czas wolny aktywnie. Jesteśmy miejscem przyjaznym rodzinom – honorujemy Kartę Dużej Rodziny oraz Krakowską kartę Rodzinną 3+ i tym samym zapewniamy liczne rabaty.

Dlaczego Racing Park?

Ponieważ udostępniony przez nas tor kartingowy umożliwia wzięcie udziału w zabawie z kilkoma osobami. Na torze gokartowym możesz ścigać się ze znajomymi i bić nowe rekordy bez obawy o bezpieczeństwo. U nas duch rywalizacji zawsze jest mocny, ale dbamy przy tym o profesjonalizm.

Tor kartingowy obok Krakowa – rodzinne aktywności

Warto wiedzieć, że na naszym torze można nie tylko uczyć się jazdy, ale również trenować dotychczas nabyte umiejętności. Staramy się regularnie zmieniać konfigurację toru, by również stali klienci nie nudzili się u nas i mieli okazję do jeszcze lepszej zabawy.

SKW Racing Park umożliwia również skorzystanie z opcji eventowej. Osobom chętnym możemy wynająć tor na wyłączność. Taka opcja świetnie sprawdza się na przykład podczas przyjęć urodzinowych dla dzieci i młodzieży. Ponadto wynajem toru kartingowej to popularna opcja na wieczory kawalerskie i na wieczory.

SKW Racing Park – cennik

Jeden przejazd gokartem w SKW Racing Park trwa 8 minut. Dla nowych uczestników mamy przygotowane Pakiety Startowe SKW w których znajdują się wszystkie wymagane do jazdy rzeczy: karta kierowcy kominiarka oraz możliwość odbycia aż dwóch przejazdów po 8 minut. To zagwarantuje Ci kilkanaście minut świetnej zabawy!

Rodzicom, którzy czekają, aż dzieci skończą zabawę, oferujemy przepyszną kawę. Zainteresowanym umożliwiamy również zarezerwowanie toru do pitbike’ów lub gokartów na wyłączność. Warto skontaktować się z naszą ekipą, by uzyskać więcej informacji. 

Cena za przejazd pitbikem obejmuje jedną 55 minutową sesję. Istnieje również możliwość wykupienia od razu karnetu na kilka przejazdów gokartem lub pitbike’m. Karnet- to się opłaca!

Gokarty pod Krakowem - dlaczego warto?

Ponieważ nasze miejsce jest tworzone przez motoryzacyjnych pasjonatów. W SKW Racing Park znajdziesz wyłącznie najnowsze gokarty i pitbike o znakomitej jakości. Dbamy o zróżnicowanie sprzętu, by mogli z niego korzystać wszyscy – dzieci, młodzież i dorośli. To właśnie sprawiło, że SKW Racing Park bardzo szybko stało się miejscem przyjaznym rodzinom. Dziś z naszych usług korzysta naprawdę wiele osób. Nie dziwi nas tak duże zainteresowanie działalnością kartingową – tego po prostu nie da się nie lubić! Emocje, adrenalina i nieustanne pobijanie własnych oraz cudzych rekordów to przepis na znakomite godziny spędzone w towarzystwie bliskich osób. Przekonaj się sam, dlaczego warto przetestować karting!

Szafa do ozonowania odzieży

Wiemy, że zdajesz sobie sprawę z tego jak ważne jest dbanie o strój motocyklowy czy kartingowy aby przedłużyć jego żywotność oraz komfortowo jeździć przez wiele lat. Chcemy Ci w tym pomóc dlatego oddajemy do Twojej dyspozycji Szafę do ozonowania odzieży. Twój kombinezon, kask a nawet buty zostaną zdezynfekowane i odświeżone. Ozon zabije bakterie, usunie roztocza, pleśń i grzyby oraz zniweluje nieprzyjemny zapach a Ty będziesz mógł się cieszyć swoim strojem motocyklowym przez wiele sezonów. Nie zwlekaj! Skorzystać z jednego z 4 dostępnych programów Ozonatora już dziś!