Zarezerwuj wybraną usługę na torze gokartowym w SKW Racing Park i ciesz się doskonałą zabawą w Skawinie! Nasz tor kartingowy od Krakowa dzieli zaledwie 20 minut. Warto podjechać do nas autobusem lub samochodem, by skorzystać z profesjonalnego, dużego toru gokartowego. Na co dzień odwiedzają nas całe rodziny – dzieci, młodzież oraz dorośli do woli korzystają z gokartów i pitbike’ów, które udostępniamy klientom. Dzięki temu każdy, niezależnie od wieku, może cieszyć się świetną zabawą na dwóch lub czterech kółkach.

Gokarty – historia kartingu

Skąd właściwie wziął się karting i na czym polega jego popularność? Warto wiedzieć, że nasz tor gokartowy w Skawinie prawdopodobnie nie istniałby, gdyby nie działalność amerykańskich pilotów w czasie II wojny światowej. W wolnych chwilach tworzyli oni proste wózki, na których następnie ścigali się na betonowych płytach w hangarach. Wózki z czasem przekształcono, a pierwsze karty dotarły do Europy pod koniec lat 50. XX wieku. Karting bardzo szybko stał się popularny – co ciekawe, to od niego Lewis Hamilton, mistrz świata Formuły 1, rozpoczął swoją przygodę ze sportem motorowym.

Obecne gokarty halowe to pojazdy, które prowadzi się na profesjonalnych torach kartingowych, takich jak nasz tor gokartowy w Skawinie. Prowadzenie gokartów nie jest trudne, ale wymaga ćwiczeń, które pozwolą osiągnąć lepszą prędkość i dobrze wyćwiczyć wchodzenie w zakręty. Z tego względu zachęcamy do regularnego praktykowania kartingu. Osobom początkującym polecamy nasze lekcje indywidualne. Podczas zajęć dowiesz się wszystkiego o utrzymywaniu prawidłowej postawy w pojeździe, a także poznasz najważniejsze techniki jazdy. Najmłodszym oferujemy możliwość zapisania się do szkółki gokartowej w Skawinie. Nasi wykwalifikowani instruktorzy prowadzą zajęcia dla dzieci od 8. roku życia. Jeśli więc Twoje dziecko chciałoby spróbować swoich sil w prowadzeniu profesjonalnych gokartów, to zapraszam serdecznie. Od Krakowa dzieli nas kilkanaście minut jazdy samochodem. 

Zachęcamy do rezerwowania torów gokartowych w Skawinie z wyprzedzeniem. Dostępny na naszej stronie www formularz umożliwia zarezerwowanie toru w wygodny sposób, bez wychodzenia z domu i dzwonienia. Wystarczy wpisać godzinę, liczbę osób zainteresowanych usługą oraz wybrać jedną z dostępnych opcji: rezerwację gokartów, pibike’ów lub całego toru.

Rezerwacja całego tortu kartingowego to pomysł dla osób, które chciałyby w pełni wykorzystać możliwości gokartów. Polecamy tę opcję na przykład dla rodzin albo dla osób zainteresowanych zorganizowaniem eventu na terenie SKW Racing Park. Nasz tor gokartowy świetnie sprawdza się jako miejsce na urządzenie nietypowego przyjęcia urodzinowego. Jeśli Twoje dziecko jest fanem motoryzacji i uwielbia poświęcać czas na aktywności fizyczne, to urodziny na torze gokartowym w Skawnicy będą strzałem w dziesiątkę. Oferujemy wsparcie naszych profesjonalnych trenerów, którzy objaśnią dzieciom lub młodzieży w jaki sposób poruszać się gokartami lub pitbike’ami. Dodatkowo na Twoje życzenie możemy również zamówić catering, który będzie dostosowany do preferencji gości.

Imprezy okolicznościowe – tor gokartowy

Chcesz zorganizować imprezę okolicznościową na torze kartingowym obok Krakowa? Żaden problem! Do tej pory mieliśmy przyjemność organizować między innymi wieczory kawalerskie oraz panieńskie. Wyjątkowy wieczór kawalerski na torze gokartowym jest zdecydowanie ciekawą alternatywą dla tradycyjnych spotkań w klubie. Gwarantujemy duże emocje, wspaniałą zabawę i zdrową formę spędzania wolnego czasu! Na życzenie gości możemy zapewnić również doskonały catering.

Z naszych usług chętnie korzystają również firmy, którym zależy na zadbaniu o integrację pracowników. Nic tak dobrze nie integruje jak emocje i wspólnie spędzony czas. Dodajmy do tego odrobinę rywalizacji i gwarantujemy, że nawet nie zauważycie, jak szybko przeminęło wspólne popołudnie. Imprezy na gokartach w Skawinie to świetna i jednocześnie bezpieczna zabawa. Zadbamy o przeszkolenie każdego pracownika i zapewnimy mu niezbędny sprzęt ochronny. Ponadto dla zainteresowanych możemy zorganizować zawody w formule Grand Prix z opcją doważania. Jeśli chcecie zorganizować zawody firmowe, to wystarczy do nas napisać – poinformujemy o wszystkich szczegółach związanych z przygotowaniem takiego wydarzenia. Firmowe zawody mogą być wielką atrakcją i z pewnością zacieśnią więzy między pracownikami.

Jazda gokartem – czy warto spróbować?

Jeśli nigdy nie miałeś okazji wypróbować jazdy gokartem po torze kartingowym, pewnie zastanawiasz się, czy warto skorzystać z takiej opcji. My odpowiadamy: zdecydowanie tak! Karting to przede wszystkim dobra zabawa. Nie trzeba mieć do tego żadnych specjalnych kwalifikacji – wystarczy przyjechać na tor gokartowy obok Krakowa, by cieszyć się emocjami na miarę kierowcy wyścigowego! Gokarty, poza znakomitą zabawą, są też dobrym treningiem refleksu oraz pozwalają ćwiczyć hamowanie na zakrętach. To może być świetny trening dla młodych kierowców, którzy dopiero rozpoczynają swoje przygody z czterema kółkami. 

Warto podkreślić, że jazda gokartami w Skawinie to rozrywka dla całej rodziny. Posiadamy pojazdy odpowiednie dla dużych i małych fanów motorsportów. A jeśli Twój maluch obawia się samodzielnej jazdy gokartem, to nic straconego. Posiadamy również modele dwuosobowe, które świetnie sprawdzają się w przypadku rodzin. Ponadto gokarty TANDEM ułatwiają korzystanie z kartingu osobom niepełnosprawnym, a także przydają się w przypadku lekcji dla osób początkujących. Pełna oferta wózków gokartowych jest dostępna na naszej stronie www – zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami. 

Karnet na gokarty w Skawinie – płacisz mniej!

Karnety to świetna opcja dla osób, które już wiedzą, na czym polega karting i mają ochotę na więcej. Wykupienie większej liczby okrążeni umożliwi Ci dobre zapoznanie się z tym sportem i dokładne przetestowanie własnych możliwości. U nas możesz pobijać swoje oraz cudze rekordy w nieskończoność. SKW Racing Park regularnie monitoruje najnowsze rekordy, więc możesz spróbować zmierzyć się z naszymi mistrzami! Dobra zabawa gwarantowana!

SKW Racing Park – gokarty obok Krakowa

Jeśli chcesz rozpocząć swoją kartingową przygodę w okolicach Krakowa, to zapraszamy serdecznie. SKW Racing Park znajduje się w Skawinie, do której bez problemu dojedziecie samochodem czy autobusem. U nas możecie znaleźć doskonale zaprojektowane tory gokartowe dla dzieci i nie tylko. Warto podkreślić, że staramy się regularnie zmieniać konfiguracje torów, by dzięki temu nawet stali klienci mogli niezmiennie trenować swoje umiejętności. Na torach kartingowych obok Krakowa możesz podnieść rękawicę i spróbować pobić nasze rekordy. Serdecznie zachęcamy do podejmowania wysiłków – satysfakcja gwarantowana!

Rezerwacja toru gokartowego Skawina

Jak zarezerwować nasz tor gokartowy? To naprawdę proste! Aplikacja dostępna na stronie internetowej umożliwia wybór daty, godziny, wybranej usługi oraz liczby osób korzystających z toru. Dzięki temu możesz w prosty i szybki sposób zarezerwować termin na wspólną zabawę dla całej rodziny lub dla grona przyjaciół. Warto pamiętać o tym, że nasze gokarty i pibike są opcją nie tylko dla najmłodszych. Znakomitą zabawę na torze doceniają też osoby dorosłe, które po prostu chciałyby spróbować swoich sił w kartingu. To świetna sprawa dla wszystkich fanów motoryzacji. Karting nie wymaga długich przygotowań. Przygodę z gokartami możesz rozpocząć z dnia na dzień – nasi instruktorzy wszystko wytłumaczą na miejscu. Jeśli jednak zależy Ci na tym, by podejść do sprawy „na poważnie”, to nic nie stoi na przeszkodzie, by umówić się na indywidualne lekcje z jednym z naszych instruktorów. Dzięki temu poznasz najlepsze techniki jazdy oraz jeszcze bardziej wtajemniczysz się w świat gokartów.

Przypominamy również o tym, że w naszej ofercie są tez pitbike. To dobra alternatywa dla osób, które chciałyby spróbować swoich sił w prowadzeniu pojazdu dwukołowego. Pitbike to bardzo lekkie motocykle, dlatego mogą być prowadzone nawet przez dzieci. W SKW Racing Park oferujemy możliwość zapisania dziecka do szkółki pitbike, w której maluch nauczy się bezpiecznego prowadzenia motocyklu pod okiem naszych profesjonalistów. Dla dzieci to bardzo duża zabawa, a także możliwość rozwoju motoryki dużej. Warto więc zapewnić swoim pociechom atrakcje w postaci atrakcji na torze gokartowym. Gwarantujemy nietuzinkowe atrakcje, dużą dawkę emocji i radości, a także możliwość spędzenia czasu wspólnie – z rodziną lub przyjaciółmi. Nie daj się namawiać – po prostu odwiedź SKW Racing Park i przekonaj się na własnej skórze, co to znaczy najlepsza zabawa!